Pamjet ekskluzive: Tolgahan, Almeda dhe djali arrijnë në Kosovë

By

Siç raportoi Prive ditë më parë, Tolgahan dhe Almeda Sayisman arritën në Kosovë bashkë me të birin Efehan.

Tolgahan u bë i njohur për publikun  kosovar me rolin e tij, Çinar Ilgaz në serialin Lale Devri.

Ai po ashtu do të pritet nga Kujtim Gashi, Ministri në detyrë i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, në kabinetin e tij bashkë me një delegacion turk të kryesuar nga aktori.

Më poshtë mund të shihni fotot momentin që familja e vogël arritën në Kosovë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm