Martohet artisti me të cilin bashkëpunoi Capital T (FOTO)

By

Është martuar Macro.

Artisti u bë më i njohur për shqiptarët kur erdhi në bashkëpunim me Capital T, në këngën “Ces’t la guerre”, publikuar dy vjet më parë.

Projekti numëron mbi 24 milionë klikime.

Macro i cili jeton dhe vepron në Gjenevë të Zvicrës, është martuar me të dashurën e tij që një kohë të gjatë, me emrin Erita.

Të dy kanë postuar fotografi në Instagram, duke na treguar se si janë dukur në ditën më të rëndësishme të tyre./Prive.al

Artikuj të ngjashëm