Koncerti recital i Aurela Gaçes, Genc Prelvukaj publikon pamjet

By

Mbrëmë në Tiranë është mbajtur koncerti recital i Aurela Gaçes.

Këngëtarja ishte para një publiku të madh të cilit i dhuroi performanca të jashtëzakonshme.

Njëri ndër mysafirët e saj për të performuar, ishte reperi Genc Prelvukaj, me të cilin Aurela solli edhe bashkëpunim gjatë muajve të nxehtë të verës.

Artisti hyri në rrjetet sociale për t’i ndarë disa fotografi që tregonin momentin e dyshes në skenë dhe përveç kësaj, ai pati edhe disa fjalë për të.

“Mbreme ne Tirane ne recitalin e Aurela Gaçes.
Nje spektakel i madh, ne nje nivel tjeter nga ajo qe kemi pare deri sot. Skenografi, teknikisht perfekt, publik i jashtzakonshem, bend fantastik, 100% live, balerine e statiste me shume stil, ndersa Aurela ne interpretim dhe energji me e madhe se kurre.
@aurelagaceofficial Kenaqesi e madhe qe ndame disa minuta bashke ne skene”, ka shkruar reperi në Facebook./Prive.al

Image may contain: one or more people, people on stage, concert, night and indoor

Image may contain: one or more people, people standing, night and outdoor

Image may contain: one or more people, people on stage, people dancing, concert, night and indoor

Artikuj të ngjashëm