Çfarë probleme kanë Azet dhe Zuna? (VIDEO)

By

Me siguri tashmë e keni vërejtur se Azet dhe Zuna nuk shoqërohen më.

Reperi shqiptar ka nisur të sjellë projekte me vëllanë, gjë të cilën më parë e ka bërë me Zunën. Ndërsa ky i fundit gjithë kohës ishte me Loredanën.

Pra, çfarë po ndodhë mes tyre.

Në një intervistë së fundmi në NIN, Noizy tha se Azet ka probleme me grupin, konkretisht me djalin që shoqërohej, pra Zunën.

Në videon e mëposhtme e kuptoni çfarë thotë Noizy lidhur me ta./Prive.al

Artikuj të ngjashëm