A është Cozman në lidhje me një vajzë nga Shqipëria?!

By

Si i ftuar në Prive, ai dha komentin e parë mbi ish të dashurën Tunën dhe partnerin e saj të ri, Patrisin.

‘T’i lëmë të jetojnë jetën e tyre’ – ishte fraza e reperit Cozman kur përshkruajti situatën e re.

Por derisa për Tunën e cila po pret fëmiun e parë jemi në dijeni mbi zhvillimet në jetën private, çka po ndodh me Cozman?!

A është ai në një lidhje të dashurisë me një vajzë nga Shqipëria me të cilën është parë nëpër darka?! Çka e lidh Cozmanin me bukuroshen në fjalë?!

Detajet në videon e mëposhtme!

Artikuj të ngjashëm