Besa sërish në duet me një artist nga Kosova

By

Në një intervistë për Prive vjen Besa Kokëdhima për të zbuluar shumë të reja për publikun e saj.

Ajo së pari flet për vetë izolimin këta muaj dhe zbulon se nuk ishte e lehtë për të.

Më pas këngëtarja zbulon se e ka shfrytëzuar këtë periudhë të punojë në projekte të reja.

Dy këngë janë gati e që do të publikohen së shpejti, njëra baladë e tjetra ritmike e cila vjen në bashkëpunim me një artist nga Kosova me të cilin ka pasur edhe një projekt më herët.

Zbuloni detajet në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm