Maluma thyen rekord me këngën e tij

By

Këngëtari i njohur, Maluma publikoi në muajin korrik këngën e tij “Hawai” dhe brenda pak kohësh u kthye në hitin e kësaj vere.

Kënga e tij ka arritur gjysmë miliardi klikime në 4 muaj. Pak javë më parë, këngëtari solli versionin e ri të këngës në bashkëpunim me artistin me famë botërore The Weeknd.

Bashkëpunimi arriti mbi 26 milionë klikime dhe për disa ditë me radhë ishte një ndër këngët më të dëgjuara në Spotify. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm