Zbulohet e dashura e re e Ben Affleck

By

Një çift i ri në horizont!

 

Ben Affleck është duke u takuar me muzikanten Katie Cherry një vit pasi përfundoi divorcin e tij nga Jennifer Garner, tregoi një burim për US Weekly

Image result for ben affleck and katie cherry

Affleck, 47 vjeç, u takua me Cherry në aplikacionin e takimit privat Raya “disa muaj më parë”, sipas burimit, dhe dyshja kanë parë njëri-tjetrin vazhdimisht duke përfshirë këtu edhe festën e Halloween-it në West Hollywood në të cilën ata u fotografuan të Shtunën , 26 tetor.

Image result for ben affleck and katie cherry

“Ata janë shumë mirë me njëri-tjetrin,” shton burimi.

 

Një burim i dytë, megjithatë, tha se marrëdhënia nuk është aq serioze.

 

Burimi: Usweekly.com

Artikuj të ngjashëm