Makeup artisti Arbër Bytyqi shndërrohet në femër?!

By

Halloween festohet nesër zyrtarisht, mirëpo kjo nuk ka qenë pengesë që shumë të famshëm të ndajnë idetë e tyre se si do duken për këtë ditë.

E me aftësitë dhe talentin që ka Arbër Bytyqi për makeup nuk është larg mendsh që ai mund të shndërrohet në kë të dojë.

Sot me anë të një postimi në Instagram, ai ndau një foto ku shihet transformimi tij në femër – e gjitha kjo më magjinë e grimit dhe artistllëkin e Bytyqit.

“Nga Arbër në Arba, Transformimi me makeup për Halloween.” – shkruan ai në llogarinë e tij në Instagram.

Të shumtë ishin ndjekësit nga ata edhe të famshëm që e komplimentuan artistin për punën e tij. /Prive.al

 

 

 

Artikuj të ngjashëm