Majlinda e ‘godet’ ashpër Majkin pas intervistës në Prive

By

Bukuroshja nga Prishtina, Majlinda Zeka i është rikthyer deklaratave të forta në rrjete sociale.

Pak minuta pasi Majk në intervistë për Prive të cilën e keni më poshtë, foli mbi lidhje të reja të dashurisë, Majlinda ka trajtuar temën e të qenurit prind, me kunja.

(lajmi vijon nën videon e intervistës së Majk)

‘Secili mund të ketë një fëmijë dhe ta quajë veten ‘prind’. Një prind i vërtetë është dikush që e vendos fëmiun mbi nevojat dhe kërkesat e tij vetjake’ – ka deklaruar Majlinda në postimin e bërë.

Duket se deklarata e ish të dashurit si ka pëlqyer aspak bukuroshes. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm