Cili këngëtar shqiptar u intervistua nga revista suedeze?! (Foto)

By

Të shtunën që lamë pas, në Prive keni ndjekur një intervistë me këngëtarin nga Kosova por që jeton në mes të Suedisë dhe L.A, Gëzim Gashi.

Gëzimi tregoi historinë e shndrrimit nga refugjat në një yll të këtij vendi e po ashtu tha se do të perfomoj në një event të organizuar nga kryeministri i Suedisë.

Mirëpo dje ka dal në shitje një revistë suedeze që përmban një intervistë me shqiptarin. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Gashi përmes llogarive të tij online./Prive.al

Artikuj të ngjashëm