Brad Pitt dhe Johnny Depp – këta janë dy aktorët që këngëtarja shqiptare s’do i refuzonte

By

E ftuar javë më parë në emisionin Prive për intervistën “60-sekonda”, këngëtarja Vesa Smolica ka rrëfyer se kë s’do e refuzonte asnjëherë.

Dhe Vesa Smolica standardet i pati të larta kur u përgjigj në pyetjen e Artan Telakut!

Image result for johnny depp and brad pitt

Këngëtarja ka thënë se asnjëherë nuk do i refuzonte këta aktorë të kalibrit botëror: Johnny Depp e Brad Pitt…

Kjo është intervista e plotë e Vesës në Prive:

https://www.youtube.com/watch?v=mFAEwYs-CDE

Artikuj të ngjashëm