Lumi B ka ditëlindjen, gruaja e uron me një fotografi të vjetër

By

Reperi i famshëm kosovar Lumi B, këtë të enjte feston ditëlindjen.

Lum Berisha që është i martuar me Mirandën dhe ka një djalë, ka marrë urimin më të bukur nga bashkëshortja e tij.

Ajo duke nxjerrë një fotografi nga arkivat, e ka uruar bashkëshortin.

Bëhet fjalë për një imazh të Lumit me të birin Blinin, ku ata shfaqen në një moment shumë të bukur si baba e bir.

“Urime ditëlindjen babi”, i ka shkruar bashkëshortja reperit në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm