Albani vjen me ‘Une dhe ti’

By

Këngëtari Alban Skënderaj ka publikuar këngën e tij më të re ‘Unë dhe ti’ që pason një periudhë relativisht të gjatë të pauzimit.

Kjo këngë me temë dashurinë ka një videoklip tejet interesant meqenëse përmbledh momente e kujtime të çifteve të të gjitha moshave.

Në momentet e para nga publikimi, ky projekt i vizuelizuar nga Entermedia ka marrë kritika shumë pozitive. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm