Majk “po e lë muzikën” – tani dizajner veturash dhe shihni si e ka vizatuar makinën e ëndrrave

By

Në një intervistë për Prive muaj më parë, Majk pati thënë se pasion e talent të fshehur e ka pikturën.

Por ne s’e paskemi ditur se ai di të skicojë kaq vbukur!

Reperi i famshëm i cili i ka merak edhe veturat e shtrenjta e luksoze, ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram vizatimin e një makine dhe është një punim shumë profesional.

Majk ka vizatuar veturën që do donte të kishte dhe me shaka shkruan: “Çka po thoni me u bo dizajner i kerreve”…

Majk shpresojmë që një ditë të punosh për MBW!

Artikuj të ngjashëm