Publikohet traileri i filmit “2 Gisht Mjaltë” – Elvana Gjata bëhet nuse (VIDEO)

By

Filmi i shumëpërfolur ‘2 gisht mjaltë’ është gati për të dalë nëpër të gjitha kinematë shqiptare.

Prezantuesja i njohur dhe aktori kryesor i filmit Ermal Mamaqi, ka publikuar trailerin e këtij filmi në llogarinë e tij në Instagram.

Në videot e shkurtra, Elvana Gjata shihet në vello pasi ka vendosur të martohet me Ermalin.

Nëse nuk e dini, Elvana ka rolin kryesor bashkë me Mamaqin.

“Së shpejti 2Gisht Mjaltë në të gjitha Kinematë. Shqipëri, Kosovë, Maqedoni 😊
@elvanagjataaaa”, ka shkruar moderatori nën video./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BuW89GSFnrM/

Artikuj të ngjashëm