2Ton feston ditëlindjen, me shampanjë e fishekzjarre kjo ishte festa e tij

By

Reperi i njohur kosovar 2Ton, ka festuar mbrëmë ditëlindjen e tij.

Ai ka publikuar në Instagram një fotografi nga festa që kishte organizuar, ku shfaqet në mes shisheve të shampanjës dhe fishekzjarreve.

Kjo ditëlindje është edhe më e veçantë për të, sepse ai publikoi edhe këngën e tij të re.

2Ton në bashkëpunim me këngëtaren e re Donjeta Morina, lansuan këngën Sa Gabime, të shoqëruar me një klip. /Prive.al

View this post on Instagram

Sa Gabime ft @donjetemorina Link in Bio

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial) on

View this post on Instagram

HAPPY BIRTHDAY TO ME 🎂

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial) on

Artikuj të ngjashëm