Kaltrina Selimi i thotë lamtumirën e fundit personit më të dashur

By

Sot është një ditë pikëlluese në familjen e këngëtares Kaltrina Selimi.

Ajo humbi nënën e saj, dhe këtë pikëllim ajo ndau në rrjetet sociale me të gjithë fansat dhe ndjekësit e saj.

“Miq te dashur! Me dhimbje të thellë ju njoftoj se nëna ime e shtrenjtë ndërroj jetë. Varrimi behet sot me 05.11.2019 ne ora 14 ne varrezat e Prishtinë.” – shkruan ajo në postimin e saj në llogarinë në Instagram.

Ishin të shumtë ndjekësit, miqtë dhe kolegët e saj që shprehen ngushllimet më të sinqerta për humbjen e këngëtares. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm