Brenda shtëpisë së Taulant Xhakës, ky është këndi luksoz që zbuloi për ndjekësit (FOTO)

By

Një futbollist fantastik dhe shumë në zë, ai sigurisht ka edhe një standard të mirë jetësor.

Taulant Xhaka, që luan si për Baselin e Zvicrës dhe po ashtu për Kombëtaren Shqiptare të Futbollit, ka ndarë me ndjekësit e tij nëj pjesë të shtëpisë në Zvicër.

Ai së fundmi u fejua me Arbnora Nuredinin, me të cilën është në lidhje prej kohësh.

Xhaka për ndjekësit e tij në Instagram, ka zbuluar një pjesë të shtëpisë së tij luksoze. Apartamenti i tij qenka i rregulluar shumë bukur dhe me nuanca të pastelit, derisa ekrani i madh LCD zë një pjesë të madhe të murit ballor dhe këtë e zbuloi Xhaka derisa po shihte futboll.

 

Artikuj të ngjashëm