Majk nis punën për klipin e ri (FOTO)

By

Këngëtari Majk ka nisur punën për projektin e ri.

Artisti ka filluar xhirimet dhe kjo u bë e ditur përmes një make-up artiste e cila po kujdesej për pamjen e modeles e cila merr pjesë në videoklipin e tij.

Grimerja ka bërë një story duke i bërë reklamë grimit që kishte bërë në vajzën e cila nuk është shqiptare dhe etiketoi Majkin.

Këngëtari ka qenë i heshtur këto kohë dhe nuk ka bërë me dije se çfarë aktualisht është duke punuar.

Ajo që dihet është se shumë shpejtë do të kemi një këngë të re nga ai.

Artikuj të ngjashëm