Learta pranon dhuratë unike nga kunata (FOTO)

By

Learta Jakupi – bashkëshortja e djalit të madh të Shyhrete Behlulit, mbrëmë festoi ditëlindjen e 26-të në një ambient tejet të bukur nën shoqërinë e kunatave dhe mikeve të saj.

Ajo shkëlqeu në një fustan blu të errët të kombinuar me flokë të kapura gjysmë.

Por, ajo që ra në sy nga postimet e saj të shumta në Instagram, ishte dhurata që ia kishte bërë kunata.

Një mbrojtëse telefoni dhe një palë atlete nga marka Karl Lagerfeld – krijues i Chanel tashmë i ndjerë, ishte përzgjedhja e saj për Leartën.

Më poshtë mund ta shihni dhuratën./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm