Majk e Majlinda fillojnë të ndjekin sërish njëri tjetrin në Instagram (FOTO)

By

Oboboo…!

Ishin ndarë e rreth tyre po sillej e pështillej një dramë e vërtetë.

Mesazhe dedikuar njëri tjetrit, largim i çdo kontakti në rrjetet sociale por më në fund duket se gjërat po lëvizin drejt pajtimit.

Reperi Kastriot Rexha dhe nëse mund tani të themi, e dashura e tij Majlinda Zeka, kanë filluar të ndjekin njëri tjetrin sërish në rrjetet sociale.

Përveç kësaj, paparazzi Prive ka kapur çiftin edhe në mobilierinë Ciao Berto në Prishtinë, ku ata kishin dalë për të përzgjedhur mobile ndoshta për banesën e tyre të re. 

Çifti janë prindër të një vogëlushi të quajtur Roan dhe mesa duket, kanë vendosur që të rikthehen me njëri tjetrin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm