Ha sa të dojë dhe s’e çan kokën, Bebe Rexha publikon fotografinë me qesharake të vetes

By

Njëra ndër të paktat këngëtare që ka folur për trupin dhe i ka inkurajuar vajzat e reja që ta pranojnë e ta duan veten ashtu siç janë e edhe me ca kilogramë më tepër, e të mos bien pre e presioneve sociale që kërkon nganjëherë të përmbushen standarde bukurie që për dikë janë të pamundura.

Këngëtarja e famshme Bebe Rexha, ka thënë se asaj i pëlqen të hajë shumë dhe se e di që e tëra që ha i ndikon në kilogramë, megjithatë s’do jetë asnjëherë një vajzë me figurë të hollë.

Madje ajo bën edhe shaka me veten e saj në rrjete sociale. Këngëtarja ka publikuar një fotografi të vetën në Instagram, ku është zënë paparacci duke ngrënë e më pas, duke marrë poza të palakmushme, nga ato që ne të gjithë bëjmë kur e kemi tepruar me ushqim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm