Këngëtari shqiptar në gjendje të rëndë: “Më janë ënjtur pjesë të fytyrës dhe kokës”

By

Fituesi i Festivalit të Sanremos 2018, Ermal Meta përmes disa postimeve të publikuara në kanalet e tij sociale, fatkeqësisht iu desh të njoftonte fansat e tij një lajm të keq.

“Pjesë të ndryshme të fytyrës dhe kokës sime janë fryrë prej disa ditësh. Në fillim mendova se mund të ishte një goditje ajri, por nuk është kështu. Dje në mëngjes u zgjova më keq se zakonisht dhe sot në mëngjes njësoj”, tha kantautori në shpërthimin e tij social.

Për shkak të kushteve të tij shëndetësore ende të pasigurta për shkak të një sëmundjeje të çuditshme, këngëtari u detyrua të anulonte angazhime të ndryshme pune dhe faza të ndryshme të koncerteve të tij.

“Me ngurrim e gjej veten të detyruar të anuloj takimet e Peschici dhe Giffoni pasi më duhet të hetoj. dhe mbi të gjitha zgjidh situatën. Më vjen shumë keq. I kërkoj ndjesë organizatorëve dhe fansave të eventit. Shihemi së shpejti”, shkroi ai. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm