Kurti, Konjufca e Haradinaj bëjnë homazhe pranë arkivolit të producentes Vjosa Berisha

By

Për rreth një orë në Teatrin Kombëtar, të enjten pasdite qëndroi arkivoli i producentes Vjosa Berisha, ku qytetarë, miq e dashamirë, kanë bërë homazhe në nderim të jetës dhe veprimtarisë së producentes.

Homzahe pranë arkivolit të Berishës, kanë bërë edhe kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, kryeparlamentari Glauk Konjufca, Ramush Haradinaj, kryetarë partie e shumë deputetë të partive politike.

Artikuj të ngjashëm