Në qiellin e shtatë: Dardani dhe Florenta në momente intime

By

Arritën ta ruajnë lidhjen e tyre në distancë përkundër se një gjë e tillë është mjaft problem.

E tashmë me rikthimin e basketbollistit Dardan Berisha në Kosovë ku do jetë pjesë e Sigal Prishtinës në sezonin e ri, duket që lidhja mes tij dhe Florenta Islamit vetëm se është përtrirë.

Pas një periudhe relativisht të gjatë, dyshja kanë bërë paraqitjen e parë publike nga zona piktoreske e Rugovës.

E ulur mbi prehërin e Dardanit, bukuroshja në postimin e bërë, dashurinë e jetës e ka quajtur ‘shpirt të shpirtit’.

Kujtojmë se pak kohë më parë, u përfol mbi një ndarje të mundshme të dyshes, gjë të cilën e mohuan burime të Prive pranë çiftit. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm