Stresi paralajmëron këngën e radhës – ja kur do të publikohet

By

Të shtunën e 20 prillit reperi Stresi publikoi prurjen e tij më të re muzikore në bashkëpunim me One 5derisa dyshja sollën “Mos u dorëzo 2”.

Por, nëse kujtuat se përfundoi me kaq, e keni gabim.

Reperi nga Shqipëria, njëherësh fituesi i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova, do të publikojë këtë të shtunë edhe një këngë tjetër të re, dhe sërish në bashkëpunim.

Stresi do vijë në bashkëpunim me Varrosin, i cili është reper i labelit OTR – teksa kënga do të titullohet “Ke Inat”.

Presim deri të shtunën!

Artikuj të ngjashëm