“Ma keni hequr trurin”, Bruno kritikon Gresën dhe Andin

By

Bruno ka kritikuar pak Gresën dhe Andin.

Ai i tha çiftit se nuk e kupton sjelljen e tyre, pasi në mëngjes zihen e në darkë pajtohen.

Ndiqni videon për më shumë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm