Për çka do ndahej nga bashkëshorti Dhurata Lipovica ?!

By

Modelja Dhurata Lipovica ishte sonte protagonistja e radhës e rubrikës 60 sekondëshe në emisionin Prive.

Ajo tregoi se në cilat fusha do e shihte vetën përpos modelimit teksa tha se familja ia bën jetën interesante.

Kur u pyet se a e ka në plan fëmijën e tretë, pas dy djemve ajo u përgjigj: ‘Patjetër’.

Mes tjerash, Dhurata Lipovica tregoi se kë e ka shajt për herën e fundit dhe a ia ka treguar ndonjëherë gishtin e mesit burrit.

Por, për çfarë arsye do ndahej nga ai ?! Përgjigjet e plota mund t’i kuptoni në videon e mëposhtme. /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm