GASHI sjell jo një por dy këngë të reja brenda ditës

By

Gjatë ditës së sotme, artisti me prejardhje shqiptare solli për publikun e tij dy këngë të reja.

Pa shumë promovim, ai lajmëroi fansat e tij se ka publikuar dy projekte të realizuara vetëm audio.

Këngët titullohen ‘Greatness’ dhe ‘Never forget’, të cilat ju mund t’i ndiqni në videot e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm