Lyrical Son reperi më i dashuruar, fjalët që zgjedh për ditëlindjen e gruas të emocionojnë (FOTO)

By

Nuk ka më asnjë dyshim.

Ai është artisti kosovar që më së shumti i shpreh dashurinë gruas së tij Gresës.

Festim Arifi, i njohur me nofkën Lyrical Son, është burri që një grua do të ëndërronte.

Gjithmonë pranë familjes dhe shumë i dhënë pas së shoqes, atë e gjen shpesh duke shkruar dedikime emocionale për gruan.

Ditë më parë ata festuan tre vjetorin e martesës, ndërsa tani dyshja ka një tjetër festë.

Gresa ka ditëlindjen, ndërsa urimi i Festimit për të ka qenë si gjithnjë, special.

“Urime ditëlindjen zemër. Ishalla do zoti jemi me shëndet dhe të lumtur. Pa filozofu shumë, urime shpirti. T’du”, janë fjalët e reperit për të shoqen, Gresën. /Prive.al

Urime ditlindjen zemer, Ishalla don Zoti jemi me shendet e te lumtun. Pa filozofu shume, tduuuu e urime shpirti. ?❤?

A post shared by Twitter: @LyricalSon (@lyricalson) on

Artikuj të ngjashëm