Lorik Canën kështu s’e keni parë kurrë (FOTO)

By

Ai është një baba shembullor.

Lorik Cana, dikur kapiteni i Kombëtares Shqiptare, djali që theu zemrat e vajzave, tani është martuar dhe ka një djalë e është shndërruar në një njeri krejt familjar.

Kështu ai e ka nisur ditën me të birin e tij, Bojkenin, i cili është me fat që ka një baba si Loriku, i cili e mbanë në qafë.

Ish Kapiteni i është bërë si kolltuk djaloshit të tij, i cili po e shijonte përballë një film të animuar.

Ai është i biri i vetëm i futbollistit nga martesa e tij me italianen Monika, ndërsa ky është një postim tejet i rrallë i Lorikut, ngase ai zakonisht zgjedh të jetë diskret me familjen e tij, duke e mbajtur më larg publikut. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm