Ish e dashura e Vali Corleones në ‘Përputhen’

By

Hyrja e Laureta Zybës në “Përputhen” u shoqërua me shumë debat.

Ndjekësit kishin të freskët arrestimin e saj si e afërt e grupit kriminal të Mario Millosheviq.

View this post on Instagram

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Por, kjo s’duket të ketë qenë ngjarja e vetme interesante nga e kaluara.

Me gjasë, Laureta për një kohë ka qenë e dashura e Vali Corleones, e madje ka pasur edhe një tatuazh me emrin e tij në pjesën e qafës.

Fotografitë dhe shkrimet po qarkullojnë në Instagram dhe TikTok. /Prive.al

No description available.

No description available.

Artikuj të ngjashëm