Aktori i njohur mirëpret në jetë fëmijën e tij të parë (FOTO)

By

Aktori amerikan Darren Criss dhe gruaja e tij, Mia Swier, mirëpritën fëmijën e tyre të parë të hënën.

Ylli ndau një foto në Instagram duke zbuluar lajmin e ëmbël.

Fotoja tregonte çiftin e lumtur të ulur pranë njëri-tjetrit në një shtrat spitali, duke parë fëmijën e tyre të porsalindur teksa e mbanin në krahë. Bluesy ishte mbështjellë me një batanije rozë dhe blu dhe kishte një kordele të madhe rozë në kokë.

View this post on Instagram

A post shared by Darren Criss (@darrencriss)

Babai fillimisht zbuloi se ai dhe gruaja e tij po prisnin fëmijën e tyre në tetor me një video me temë që tregonte çiftin duke dëgjuar tingujt e rrahjeve të zemrës së fëmijës së tyre të palindur në një studio regjistrimi.

“Ne kemi bërë muzikë për vite me radhë”, ka shkruar Criss në mbishkrimin e klipit”. “Por këtë herë ne bëmë një BEAT. Bashkëpunimi i fundit do të jetë Pranvera 2022”.

Artikuj të ngjashëm