Një insert nga klipi i ri i Çiljetës, seksi si përherë (VIDEO)

By

Gjithçka është gati. Ka mbetur vetëm ora e caktuar kur këngëtarja nga Shqipëria, Çiljeta Xhilaga, të publikojë këngën e saj të re.

Dhe si gjithnjë, edhe kësaj here ajo do përçojë sensualitet me paraqitjen e zërin.

Këtë mund ta shohim ende pa u publikuar videoja e plotë, përmes një postimi që ajo ka bërë në Instagram, ku paralajmëron se po e sjellë këngën e re.

Në ora 19:00, adhuruesit e këngës së saj do kenë mundësi të dëgjojnë: “Pa ty jetoj”, një baladë dashurie, të cilën këngëtarja e e sjellë në bashkëpunim me reperin Alores. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm