Lyrical Son ka një surprizë për fansat (VIDEO)

By

Si shumë artistë të tjerë shqiptarë, edhe Lyrical Son ka punuar nga shtëpia.

Në një intervistë dhënë për Prive, reperi tha se ka përgatitur disa temë në këngë.

Lidhur me këtë, artisti tha se janë shumë më ndryshe nga ajo që e kemi parë deri më tani.

Se çfarë ka bërë ai dhe cilat janë planet e tij, e kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm