ALBAN UKAJ SË SHPEJTI BABA?!

By

Aktori kosovar që jeton në Francë ka marrë një lajm të mirë. Shumë shpejt Ukaj do të gëzoj edhe
statusin e prindit pas atij të bashkëshortit nga martesa me fotografen Sabina Cudic.
Për këtë martesë mes dyshes kemi raportuar edhe në emisionin Prive.
Albani njihet për rolet në filmat si “Heshtja e Lornës”, “Bota” dhe “Shopping”. Aktori ka qenë i
angazhuar edhe në kastin e filmit “Sabina K.” që është në fazën e post produksionit./Prive.al

albani

Artikuj të ngjashëm