Ky është urimi emocionues i Elvana Gjatës në ditën e Nënës (FOTO)

By

Elvana Gjata ka bërë një urim goxha emocional në Instagram.

Përveç që ajo uroi Nënën në ditën e saj, këngëtarja i kushtoi disa rreshta edhe infermierëve të cilët kanë qenë 24 orë në dispozicionin e njerëzve për shkak të pandemisë që ka shpërthyer në glob.

“No one will ever love you as much as your mother…
Falenderim dhe perulje per te gjithe doktoret dhe infermierët per gjithcka qe kane bere dhe bejne ende per ne në keto kohe te veshtira..
Heronje te vertete!”, ka shkruar Elvana poshtë kolazhit me fotografi të nënës.

Gëzuar Dita e Nënave./Prive.al

Artikuj të ngjashëm