Luana dhe Geti sërish në bashkëpunim?!

By

Ditëve të fundit, mediet kanë lakuar emrat e Getoar Selimit e Luana Vjollcës të ‘Tirana Lifestyle’ për një duet të dytë.

Por Prive merr vesh nga burime të afërta me artistët se një duet mes tyre nuk është në plan për momentin.

Luana pritet që shumë shpejt të publikoj projektin e saj të ri që do të jetë solo e ndërkaq Geti është duke shqyrtuar disa këngë për muajt e nxehtë.

Artikuj të ngjashëm