Lumi pas ndarjes: Kaderin e respektoj shumë, dashuria për të nuk humb

By

Fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova, Lumbardh Salihu ka qenë një nga të pranishmit në eventin e Maison de Parfum Prishtina, teksa mori pjesë në promovimin e parfumit të ri “Cappadocia” nga Memo Paris.

E në eventin ku ndodhej edhe Kaderi, Lumbardhi dha një intervistë përditësuese për Priven, ku foli edhe për përfundimin e romancës me ish të dashurën, me të cilën u njoftua përgjatë eksperiencës në BBVK.

“Këtë person (Kaderin) e respektoj shumë, dhe kam prap shumë dashuri për të, se dashuria nuk humb”, ka thënë ai pos tjerash.

Ndiqeni intervistën e plotë për të kuptuar më shumë detaje ndiqeni video materialin e mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm