Çka po i mungon Ronela Hajatit?!

By

Këngëtarja e shumë hiteve, Ronela Hajati, pavarësisht sukseseve në jetë dhe karrierë po ndjen nostalgji për diçka të cilën shumë leht mund t’a rikthejë.

Kështu të paktën është shprehur vetë ajo në Instagram ku përmes një fotografie tregoi se po i mungon ngjyra e dikurshme e flokëve me të cilat u paraqit në klipin ‘Amini’.

Ndoshta ka ardhur përsëri koha për një rikthim në atë gjendje të cilën duket se e ka pasur mjaft për zemër Ronela. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm