Lumbardhi – Blerandos: Je njeri ‘fake’, je shumë negativ (VIDEO)

By

Teksa bisedonin mbrëmë, finalistët e Big Brother VIP Kosova, Lumbardhi dhe Blerando janë përplasur me fjalë.

Lumbardhi e ka akuzuar Blerandon se është fallco dhe se është shumë negativ.

“A nuk ke punë tjetër ti, kesh pak, tregohu pak i gëzuar”, është shprehur Lumbardhi.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm