Kjo gjë tek njerëzit tjerë e pengon shumë Trim Jetullahun

By

Këtë të shtunë që sapo kaloi, në rubrikën “Qitja pikën” ishte artisti Trim Jetullahu.

Këngëtarja zbuloi shumë gjëra për veten të cilat mbase nuk i keni ditur më parë.

Ai flet edhe për të vetmen gjë që e pengon të njerëezit tjerë.

Përveç kësaj, Trimi tregoi kur do të publikohet kënga e re, cila është data më e rëndësishme për të, dhe cilën ëndërr nuk e ka realizuar akoma.

Këto dhe shumë të tjera i kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm