Seven Saraçi sapo zbuloi titullin e këngës me Tunën, paralajmërohet diçka tejet provokative

By

Një këngë e re në mes këngëtarit Seven Saraçi dhe këngëtares Tuna Sejdiu, do të vijë së shpejti.

Prive ka zbuluar se xhirimet e klipit kanë përfunduar dhe se në klip merr pjesë edhe modelja Vildane Zeneli.

Ndërsa pak para se të lansohet klipi, është Saraçi ai që ka dhënë edhe ‘shenjën’ e parë se si do quhet kënga.

“Maria”, është titulli që këngëtari ka shkruar në Instagram, një deklaratë të cilën e ka shoqëruar me ca emotikona të ‘zjarrit’, duke u zotuar se projekti i radhës do të jetë ‘zjarr”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm