Luizi dhe Melinda zbulojnë pak nga bashkëpunimi i tyre

By

Prive përmes rubrikës ‘E vërtetë e pavërtë’, ju lajmëroi për bashkëpunimin mes Melindës dhe Luizit.

Dyshja tanimë kanë konfirmuar projektin.

Ata ndanë një postim në Instagram dhe zbuluan se bashkëpunimi i parë i tyre do lansohet së shpejti.

Mezi po presim për t’i dëgjuar! /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luiz Ejlli (@itsluizejlli)

Artikuj të ngjashëm