Beatrix Ramosaj feston ditëlindjen më të veçantë

By

Beatrix Ramosaj ka festë! Këngëtarja po feston ditëlindjen dhe mbushi plot 30 pranvera.

Për të shënuar këtë ditë, ajo ka ndarë një video në llogarinë e saj në Instagram.

Këngëtarja po feston këtë datë të veçantë në qytetin e New York-ut dhe u shpreh pafundësisht mirënjohëse për të gjithë njerëzit që po ia mbushin jetën me gëzim dhe dashuri.

Urime Beatrix! /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj)

Artikuj të ngjashëm