Me kë po vjen në bashkëpunim Muma?

By

Muma dhe Elinel kanë bashkuar forcat për projektin e radhës.

Ishte Muma që përmes një postimi në Instagram, paralajmëroi projektin e radhës.

“Për tradhëtinë” quhet kënga nga Muma dhe Elinel, e cila do të vijë shumë shpejt. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Endrit Mumajesi\ MUMA (@mumaofficial)

Artikuj të ngjashëm