Majk po vjen me këngë të re

By

Është njëri ndër krijueset e hiteve të viteve të fundit.

“Dashni”, “S’jena mo”, e “Ajo”, mund të dëgjoheshin në çdo klub nate e në pothuajse çdo veturë.

Sukses i padiskutueshëm.

Tani Majk po sjellë projektin e ri muzikor dhe këtë e ka bërë të ditur përmes profilit të tij në Instagram.

“Katile”, do quhet kënga më e re e tij, mirëpo Majk s’e ka bërë të ditur datën e publikimit.

#majk #katile #babastars

A post shared by MAJK / Kastriot Rexha (@majkaveli) on

Artikuj të ngjashëm