Luana Vjollca ndërron totalisht stilin e flokëve! (FOTO)

By

Njihet si njëra ndër biondet më seksi të shqiptarisë.

Ish valltarja dhe tani moderatorja e televizionit Top Channel, Luana Vjollca, ka vendosur të ndryshojë pamje.

Nga flokët e gjata, të arta e të valëzuara, ajo ka zgjedhur një stil më seksi të flokëve. Më të shkurtra dhe krejtësisht të drejta, Luana ka bërë një kthesë të guximshme në pamjen e saj.

Megjithatë, bukuroshja ka ruajtur ngjyrën e flokëve duke mbetur edhe një biondinë seksi.

Artikuj të ngjashëm