Blerim Destani prezanton nënën, i uron ditëlindjen!

By

Blerim Destani është ndër aktorët e paktë shqiptarë që me interpretimet e tij, ka arritur të bëhet pjesë e filmave ndërkombëtarë.

Karrierën po e zhvillon në Gjermani, mirëpo me prejardhje është nga Tetova.

Ai bën një jetë luksi, në mes alkoolit, cigareve puro e makinave të shtrenjta.

Por ka një familje mjaft të devotshme islame dhe mbanë mbulesë.

Destani e ka uruar nënën e tij për ditëlindje, duke e prezantuar në një fotografi përmes llogarisë së tij në Instagram. /Prive.al

#HappyBirthday to my angel ? #UrimeDitelindjen ❤ ime #Ti

A post shared by Blerim Destani (@blerimdestani) on

#HappyBirthday to my angel ? #UrimeDitelindjen ❤ ime #Ti

A post shared by Blerim Destani (@blerimdestani) on

Artikuj të ngjashëm